Historia

Historia

GRUPA KONFEKCJONER – „BARTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k. powstała           13 lutego 2015 roku. Siedziba firmy znajduje się w Chrzanowie, natomiast Zakład Produkcyjny w oddalonym o 10 km Wygiełzowie.

Spółka specjalizuje się w produkcji odzieży ochronnej, roboczej i konfekcji technicznej dla Wojska, Policji, Straży Granicznej, PKP, Państwowej Straży Pożarnej i innych formacji mundurowych, jak również dla innych odbiorców polskich i zagranicznych.

Nasza załoga posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie co pozwala sprostać wymaganiom klientów i pomaga w uzyskaniu wysokiej jakości wyrobu finalnego.

Strategicznym celem GRUPA KONFEKCJONER – „BARTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k. jest utrzymanie się w gronie wiodących producentów odzieży ochronnej, roboczej oraz konfekcji technicznej.

Polityka właścicieli, polegająca na inwestowaniu zysków w rozbudowę firmy, zakupie nowoczesnych maszyn i stałej poprawie jakości, stanowi podstawę do sprecyzowania strategii i polityki przedsiębiorstwa w tym polityki jakości.